ALIŞVERİŞ SEPETİ
E-mail
Şifre
ÜRÜNLER  

HP SS049C Samsung SL-X4300LX Renkli Laser MFP 30PPM A3 Fotokopi

Ürün Kodu: 191628395835

Kdv Dahil Toplam
 TL 58.529,60   8.850,00 USD
+ -
Kdv Dahil Toplam TL58.529,60

 

 Teknik Bilgiler
Maks. renkli baskı hızı syf/dk 28,0
Baskı Boyutu A3
Arabirim 10/100/1000BaseTX Ethernet,USB 2.0
Tarayıcı Tipi FLATBED
Siyah beyaz baskı kalitesi dpı 1200X1200
SB Kopyalama Kalitesi (dpi) 600X600
Yazıcı Baskı Teknolojisi LASER
Network Bağlantısı VAR
Standart bellek 2 GB
Kağıt Kapasitesi 140 SF KASET,520 SF 2. KASET X2
Çift Taraflı Baskı VAR
Tarama Kalitesi (dpi) 600X600
Döküman Besleme (ADF) VAR
Sarf Malzemesi CLT-K804S, CLT-Y804S,CLT-M804S,CLT-Y804S
Satış Garanti Süresi (ay) 24
EAN 191628395835
Detaylı Bilgiler
SMART MultiXpress X4300LX, düşük hacimli yazdırmaya bağlı işletmelerin taleplerini karşılayan sezgisel kontrolleri kullanarak düşük toplam sahip olma maliyeti ile kullanıcıların daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlayan akıllı kullanılabilirlik sağlar.

 

Sezgisel bir Smart UX Center ile daha akıllıca çalışın

Aynı tabletteki gibi yazdırmak için dokunun
Verimliliği artıran özellikler ile daha fazlasını yapın
NFC teknolojisi ile yazdırmak için hafifçe vurun

 

Kaliteden ödün vermeden hızlı şekilde yazdırır ve tarar

Hızlı tarama ve sorunsuz baskı
Keskin, yüksek kaliteli baskı çıktısıyla öne çıkın

 

Güvenlik riski ve işletme maliyetleri konusunda daha az endişe

Daha az başarısızlık endişesi, güvenlik riski ve duruş süresi
Yüksek dayanıklılık ile düşük maliyetler
Değişken seçeneklerle üretkenliği artırın

Özellikler

Aynı tabletteki gibi yazdırmak için dokunun
  • Yenilik ve kullanılabilirlik, SMART MultiXpress X4300LX`te yerleşiktir. Samsung Smart UX Center, Android ™ ile çalışan sezgisel ve genişletilebilir kapsamlı ve açık bir UX sistemidir. Android tabanlı cihazlarla uyumluluk sağlar.
Verimliliği artıran özellikler ile daha fazlasını yapın
  • Yazdırma Uygulama Merkezi`nden temel uygulamaları indirerek yazıcıları kolayca kurun. Verimlilik araçları, daha fazlası eklenecek şekilde Uzaktan Faks, Smart Scan ile Dinamik İş Akışı içerir.
NFC teknolojisi ile yazdırmak için hafifçe vurun
  • Gelişmiş NFC teknolojisini kullanarak herhangi bir NFC destekli mobil cihazdan belge yazdırmak, taramak veya fakslamak için dokunmanız yeterlidir. NFC Pro`lu kablosuz seçeneği, mobil cihaz üzerinden kullanıcı kimlik doğrulaması sağlar.
Hızlı tarama ve sorunsuz baskı
  • SMART MultiXpress X4300LX yazıcı, mono için 120 çift taraflı IPM ve dakikada 30 sayfaya kadar baskı yapan 1 GHz çift çekirdekli CPU için hızlı tarama hızları sunan Çift Tarama ADF teknolojisine sahiptir. 1
Keskin, yüksek kaliteli baskı çıktısıyla öne çıkın
  • Samsung`un Sayfa Temizliği İçin Benzersiz Rendering Motoru (ReCP) teknolojisi, daha net metinler ve daha net görüntüler sunar. 1.200 x 1.200 efektif dpi`lik olağanüstü çözünürlük, yaptığınız her şeyin öne çıkmasını sağlar. 1
Daha az başarısızlık endişesi, güvenlik riski ve duruş süresi
  • Samsung X4300LX kurumsal güvenlik seviyesinde üstün kullanıcı, belge ve ağ erişimi kontrolü sunar. Yöneticilerin yazıcı filosunu yönetmelerini sağlarken, çeşitli kimlik doğrulama ve güvenlik protokollerini destekler.
Yüksek dayanıklılık ile düşük maliyetler
  • Mükemmel maksimum aylık görev yüksek dayanıklılık sağlamaya, maliyetleri düşürmeye ve toner kartuşlarının, tamburların ve geliştiricilerin sıkıcı değişimini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Değişken seçeneklerle üretkenliği artırın
  • 2.250 sayfalık kitapçık son işlemcisi ve otomatik olarak 65 sayfaya kadar zımbalayan 3.250 sayfalık yüksek hacimli bir son işlemciyle üretkenliği artırın. 
1   Dahili verilere göre mesaj. Gerçek sonuçlar değişebilir. Daha fazla bilgi için 
2   Samsung Electronics Co., Ltd. TV`leri, akıllı telefonları, giyilebilir cihazları, tabletleri, kameraları, dijital cihazları, yazıcıları, tıbbi cihazları, ağ sistemlerini ve yarı iletkenleri dünyalarını yeniden tanımlayan dönüştürücü fikir ve teknolojilerle dünyaya ilham verir ve geleceği şekillendirir. Dijital Sağlık ve Akıllı Ev girişimlerimiz aracılığıyla, Nesnelerin İnterneti alanında da öncülük ediyoruz. 84 ülkede 307.000 kişiyi istihdam ediyoruz. 
3   AirPrint, ABD ve diğer ülkelerde tescilli bir Apple Inc. markasıdır. Android ve Google Cloud Print, Google Inc.`in ticari markalarıdır. Samsung Cloud Print, Samsung Electronics Co., Ltd.`nin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır. Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation`ın ABD`de ve / veya diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır.
4   Mopria ©, Mopria © Logosu ve Mopria © Alliance logosu, Mopria Alliance, Inc. şirketinin Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları ve hizmet markalarıdır.
5   Bir FCC Sınıf A emisyon uyumlu cihaz, ticari bir ortamda bir ürünün çalışması için FCC tarafından izin verilen daha katı (daha yüksek) emisyon seviyelerini karşılar. Bir FCC A sınıfı cihaz, konut ortamında kullanılmak üzere pazarlanamaz ve FCC A sınıfı bir cihaz, radyo iletişimine parazit riskinin artması nedeniyle mesken bir ortamda kullanılmak için satın alınmamalıdır.